برخی منابع خبری از استعفای سردار محمدصالح جوکار، معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم خبر می‌دهند.

به گزارش یوپنا سردار محمدصالح جوکار، معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران برای حضور در انتخابات مجلس از مسئولیت خود استعفا داد.

در سال ۹۶ سرلشکر محمدعلی جعفری “فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حکمی سردار محمدصالح جوکار را به عنوان معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران منصوب کرده بود.

سردار جوکار متولد ۱۳۳۶ در شهر یزد است، وی تا سال ۱۳۸۸ فرماندهی سپاه استان‌های یزد، هرمزگان، چهارمحال بختیاری، و … را بر عهده داشته است. «جوکار، دانش آموخته رشته تهدیدات امنیت ملی در دانشگاه دفاع ملی است.»

نمایندگی مردم یزد، عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و ریاست سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان کشور بخش از دیگری فعالیت‌های سردار جوکار است.

نماینده سابق مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی؛ مهم‌ترین دلیل شرکت خود را در انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی را عشق به مردم و خدمت به ملت ایران برشمرد.

وی از ثبت نام خود در حوزه‌های انتخابی شهرستان‌های یزد و اشکذر خبر داد و گفت: امیدوارم با اعتماد و انتخاب مردم این دو حوزه زمینه خدمت  برای اینجانب فراهم گردد./ رویداد۲۴