پاسخ غیرمستقیم فرماندار خرم آباد به اظهارات معاون استاندار/ آمارهای غلط شاهرخی بی جواب نماند
پاسخ غیرمستقیم فرماندار خرم آباد به اظهارات معاون استاندار/ آمارهای غلط شاهرخی بی جواب نماند

گروه سیاسی – چند روز قبل معاون سیاسی استانداری لرستان در اظهاراتی به انتقاد از رییس دانشگاه پیام نور استان لرستان پرداخت. به گزارش «پرسنا»، سید سعید شاهرخی در این خصوص گفته بود که در دوران ریاست جدید این دانشگاه  اقدام خاصی صورت نگرفته است در حالیکه اما آمار و ارقام نشان می‌دهد در دوره […]

گروه سیاسی – چند روز قبل معاون سیاسی استانداری لرستان در اظهاراتی به انتقاد از رییس دانشگاه پیام نور استان لرستان پرداخت.

به گزارش «پرسنا»، سید سعید شاهرخی در این خصوص گفته بود که در دوران ریاست جدید این دانشگاه  اقدام خاصی صورت نگرفته است در حالیکه اما آمار و ارقام نشان می‌دهد در دوره جدید مدیریت در دانشگاه پیام نور استان لرستان  نظم و انضباط مالی به شکل ویژه برقرار گشته و دانشگاه برنامه‌محور شده است و از برخورد سلیقگی و سیاسی در دانشگاه پرهیز شده است.

معاون سیاسی استانداری لرستان در ادله ناکارآمد جلوه دادن رئیس دانشگاه پیام نور استان لرستان بیان کرده بود: در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان در دوره مدیریت قبلی پیشرفت ۲۰ درصدی داشتیم و در حال حاضر وضع به همان منوال است که آمارها  نشان می‌دهد که اکثریت قریب اتفاق شرکت‌های دانش‌بنیان رشد بالای ۵۰ درصد دارند و این یعنی اینکه اطلاعات و ارقام ارایه شده توسط شاهرخی اشتباه است!

در همین حال اظهارات شاهرخی که مدیران دولت تدبیر و امید را زیر سوال برده بود، از سوی مسئولان دولتی بی پاسخ نماند و فرماندار لرستان تنها چند روز پس از این اظهارات به دفاع از عملکرد دانشگاه پیام نور لرستان پرداخت.

کانال صدای لرستان در این باره نوشت: حبيب اله خجسته پور در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان بیان کرد: دکتر ططری از نیروهای فعال و خوش فکر دانشگاهی است که حضورش در راس دانشگاه پیام نور موجب تحول در این دانشگاه شده است.

به گزارش «پرسنا»، خجسته پور که بتازگی از سوی رئیس جمهور به عنوان برگزيده برتر ملي مورد تقدیر قرار گرفته است، یقینا در راستای حمایت مدیران موفق دولت تدبیر و امید این اقدام را انجام داده است و بصورت غیرمستقیم اما شفاف پاسخ معاون استاندار را داده است.

بنظر می رسد اگر استاندار لرستان جلوی نقدهای که بوی تخریب مدیران دولت را می دهند نگیرد، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری این رویه آسیب جدی برای مسئولان دولت خواهد بود و ممکن است اینگونه تخریب ها یقیه خودش را بگیرد.

بهرحال معاون سیاسی استانداری لرستان که عملکردش بیش از همه مدیران دولتی در استان مورد نقد است باید قبل از اظهارنظرهایش به تبعات آن فکر کند و کد غلط به جامعه ندهد جرا که نه روی خوشی برای وجهه دولت دارد و نه برداشت خوبی از اینگونه مواضع می شود.