سلطانی‌فر می‌تواند پرچمدار تحول در وزارت ورزش و جوانان باشد
سلطانی‌فر می‌تواند پرچمدار تحول در وزارت ورزش و جوانان باشد

.

به گزارش پرسنا، بعد از استعفای سه تن از وزرای کابینه دولت تدبیر و امید٬ گزینه های رییس جمهور  جهت کسب رای اعتماد   روز یکشنبه به مجلس معرفی می شوند.
در بین معرفی شدگان نام مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به عنوان گزینه وزارت ورزش مشاهده می گردد سلطانی‌فر قبل از این یک بار دیگر به مجلس معرفی شده بود و نبوغ نامبرده چیزی بود که رئیس جمهور آن را به عنوان یکی از نقاط قوت وی در دفاع  جهت تصدی وزارت ورزش عنوان کرد.
سلطانی‌فر یک مدیر توانمند است که در عرصه های مختلف نشان داده است همیشه منشاء تحول و حرکت رو به جلو بوده است و سازمان‌هایی که مدیریتشان دردست سلطانی‌فر بوده است معمولا دچار تغییرات رو به جلو شده اند.
سلطانی فر در سازمان میراث فرهنگی موفق شد در کنار دستاوردهای برجام دیپلماسی نوین گردشگری را دنبال کند و سرمایه گذاران از اقصی نقاط جهان را به ایران بکشاند تا با سرمایه گذاری موجب رونق گردشگری گردند.
وی یک دیپلمات تمام عیار است که می تواند این بار دیپلماسی را به خدمت ورزش و جوانان دراورد تا هم بر مشکلات ناشی از جزیره ای بودن این وزارتخانه غلبه کند و هم با ارایه راهکارهای جدید و روحیه جوانی با جوانان رابطه بهتری برقرار نموده و شرایط حضور جوانان در عرصه های مختلف فراهم نماید.
بعد  از گفتگوهای مختلفی که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  داشته اند اکثریت قریب به اتفاق  گفتگو کنندگان با این گزینه جهت تصدی وزارت ورزش موافق  بودند و عنوان کردند که سلطانی فر قطعا رای اعتماد از مجلس کسب می کند .
 سلطانی‌فر فرد آشنایی به محیط ورزش و جوانان است و ایشان تم  خاصی در برقراری ارتباط با جوانان ونیز ورزشکاران دارد و اعتقادی که در شیوه مدیریت ایشان وجود دارد ، بر پایه‌های مدیریت علمی است و چیزی که هم اکنون وزارت ورزش و جوانان به ان  نیاز دارد هم در شاخه ورزش همگانی و قهرمانی وهم  مدیریت امور جوانان یک مدیریت بر پایه علم و تئوری های روز است.
به هر حال روحانی نشان داد که به دنبال تغییر اساسی در وزارت ورزش است و به نظر اکثر نخبگان بهترین گزینه ی مدیریتی را برای این وزارتخانه بزرگ معرفی نموده است.