سرانجام پس از جنجال های فراوان به صورت غیررسمی نامزدهای نهایی سه وزارت خانه معرفی شدند. امروز صبح دولتی ها در جلسه فراکسیون امید نامزدهای نهایی دولت برای وزارتخانه های ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی را اعلام کردند. به گزارش«پرسنا»، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و […]

سرانجام پس از جنجال های فراوان به صورت غیررسمی نامزدهای نهایی سه وزارت خانه معرفی شدند. امروز صبح دولتی ها در جلسه فراکسیون امید نامزدهای نهایی دولت برای وزارتخانه های ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی را اعلام کردند.

به گزارش«پرسنا»، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سخنگوی دولت و امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در حالی در جلسه صبح یکشنبه فراکسیون امید حضور یافتند که نوبخت در این جلسه به سوالات و انتقادات نمایندگان در خصوص تعامل دولت با فراکسیون امید پاسخ داد.

در این جلسه، امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور گزینه‌های دولت برای سه وزارتخانه ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی که امروز به صحن علنی معرفی خواهند شد را اعلام کرد.

گزینه های نهایی دولت برای سه وزارت خانه معرفی شدند 
 

بر اساس این اعلام قرار است امروز طی نامه‌ای نجفی به عنوان نامزد دولت به عنوان وزارت آموزش و پرورش، صالحی امیری به عنوان نامزد دولت برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سلطانی فر به عنوان نامزد وزارت ورزش و جوانان به صحن علنی مجلس معرفی شوند.

در این جلسه با اعضای فراکسیون امید پیرامون رای به کاندیداهای موردنظر دولت برای وزارتخانه‌های فرهنگ، ورزش و آموزش و پرورش نیز مذاکراتی صورت گرفته است.