سخنان تند و کنایه آمیز عضو شورای شهر خرم آباد به عیدی بیرانوند/ شهردار دروغ می گوید!
سخنان تند و کنایه آمیز عضو شورای شهر خرم آباد به عیدی بیرانوند/ شهردار دروغ می گوید!

گروه اجتماعی – عضو شورای شهر خرم آباد گفت: شهردار بخاطر ماندن در شهرداری دروغ می گوید و حتی کارگران شهرداری به ادعاهای وی می خندند. رضا حاصلی در گفتگو با «پرسنا»، با تاکید بر انتقادات قبلی خود از شهردار خرم آباد و تناقض گویی بیرانوند بیان داشت: صحبت هایی که شهردار برای رسانه ها […]

گروه اجتماعیعضو شورای شهر خرم آباد گفت: شهردار بخاطر ماندن در شهرداری دروغ می گوید و حتی کارگران شهرداری به ادعاهای وی می خندند.

رضا حاصلی در گفتگو با «پرسنا»، با تاکید بر انتقادات قبلی خود از شهردار خرم آباد و تناقض گویی بیرانوند بیان داشت: صحبت هایی که شهردار برای رسانه ها ارسال کرده است را برایش نوشته اند چرا که خودش را در حدی نمی داند که چنین چیزی بنویسد اما بهرحال بازهم خودش جواب خودش را داده چرا که در ابتدا گفته که شهرداری بدهی ندارد و در انتها از مشکلات شهرداران مناطق بخاطر بدهی سخن گفته است.

وی خاطرنشان کرد: دیوار حاشا بلند است اما شهردار در جوابیه ای که فرستاده است، اظهارات بنده را تصدیق کرده است اما اینکه وی گفته شهرداری بدهی ندارد جای شکی نیست که کذب است.

حاصلی ادامه داد: اسناد و مدارک بدهی های شهرداری خرم آباد موجود است و مراجعات طلبکاران به شورای شهر و تجمعات متعدد کارگران مقابل استانداری، فرمانداری، شورای شهر، شهرداری های مناطق و شهرداری مرکز خود سند این موضوع است.

عضو شورای شهر خرم آباد با اشاره به تصویب وام ۱۰ میلیاردی در شورای شهر بخاطر بدهی های شهرداری، تاکید کرد: بزودی از بانک شهر استعلام می گیریم و اسناد وام های گرفته شده از سوی شهرداری خرم آباد را ارائه می دهیم که نشان می دهد شهرداری بخاطر بدهی های خود متوسل به دریافت تسهیلات شده است.

رضا حاصلی در واکنش به تکذیب سخنانش از سوی شهردار خرم آباد گفت: متاسفانه دروغ گفتن کار درستی نیست ولی ایشان برای حفظ صندلی خود دروغ می گوید و دروغ گفتن برای ایشان عادی شده است.

حاصلی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار «پرسنا» که آیا از انتصابات شهردار ناراحت هستید بیان داشت: اتفاقا تغییر و تحول خوب است ولی ناراحتی اعضای شورای شهر از این است چرا این انتصابات بدون حساب و کتاب صورت گرفته است.

وی ادامه داد: مثلا برخی افراد قبلا از سوی همین شهردار عزل شده اند و ولی بعد از مدتی دوباره در جای دیگری منصوب شدند که این موضوع شائبه معامله گری را ایجاد می کند.

عضو شورای شهر خرم آباد گفت: اانتصاب مجدد افراد عزل شده چه دلیلی دارد! آیا یکباره به نبوغ رسیده اند!؟ اگر لیاقت داشتند چرا عزل شدند و اگر نداشتند چرا مجددا منصوب شدند!؟

حاصلی در پایان گفت: متاسفانه این انتصاب بخاطر معامله گری است و با آبرو و حیثیت افراد بازی می شود و مثل مهره شطرنج به بازی گرفته می شوند.

گفتنی است؛ چندی پیش حاصلی عضو شورای شهر خرم آباد از یحیی عیدی بیرانوند شهردار این شهر انتقاد کرده بود که با واکنش شهردار روبرو شد و وی با ارسال توضیحاتی به رسانه‌های مختلف به برخی اظهارات و انتقادات مطرح شده از سوی رضا حاصلی در جلسه علنی شورا که شامگاه گذشته برگزار شد، واکنش نشان داد و ادعاهای حاصلی را تکذیب کرده بود.