شهرداری بروجرد دست از استخدام بی‌ضابطه بردارد
شهرداری بروجرد دست از استخدام بی‌ضابطه بردارد

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شهرداری بروجرد دست از استخدام بی‌ضابطه نیرو بردارد.

به گزارش پرسنا، عباس گودرزی شامگاه دوشنبه درجلسه توسعه بیمارستان کوثر با انتقاد از اخراج کارگران شهرداری بروجرد اظهار داشت: شهرداری بروجرد به جای اینکه پرسنل جوان خود را اخراج کند جلوی استخدام های بی ضابطه خود در شهرداری را بگیرید.

وی با طرح این سوال که کارگران زحمت کش شهرداری چه گناهی مرتکب شده اند که باید اخراج شوند؟ گفت: شهرداری به جای اخراج نیروهای جوان بهتر است ۳۰۰ نیروی خود که موعد بازنشستگی آنها فرا رسیده را بازنشسته کند و از استخدام های بی ضابطه دست بردارد.

 نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در جلسه ای که شب گذشته با معاونان وزیر کشور داشته ایم قول مساعد داده شده تا اعتباری برای بازنشسته کردن نیرو های شهرداری تخصیص یابد و در صورت تحقق این اعتبار بار مالی ۳۰۰ نیرو از روی دوش شهرداری برداشته می شود.

گودرزی در ادامه سخنان خود با انتقاد از بدهی ۳۴ میلیارد تومانی شهرداری بروجرد به سازمان تامین اجتماعی گفت: این بدهی مربوط به چندین سال گذشته بوده که متاسفانه در زمینه پرداخت آن کوتاهی شده است.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری بروجرد باید حقوق کسر شده از کارگران را به سازمان تامین اجتماعی بپردازد گفت: سازمان تامین اجتماعی در صورت واریز هزینه ها از سوی نهادهای مختلف توان ارائه خدمات به جامعه هدف را دارد.

 نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مهم ترین مطالبه مردم بروجرد از سازمان تامین اجتماعی توسعه «دی کلینیک کوثر» و تبدیل آن به یک بیمارستان در شان مردم این شهرستان است.

گودرزی همچنین بر ضرورت احداث شعبه ای از بیمارستان های زنجیره ای میلاد تحت نظر سازمان تامین اجتماعی در بروجرد تاکید کرد.